İşitme Cihazı Teknik Destek

09.02.2022
1.012
İşitme Cihazı Teknik Destek

İŞİTME CİHAZI TEKNİK DESTEK

 

Klinik İşitme Merkezi Yardıma Hazır

 

Merkezimizde satılan Phonak İşitme cihazlarının 2 yıl garantisi vardır ve yapısal olarak oldukça dayanıklı olsa da zaman içerisinde, kullanıma veya özel durumlara bağlı olarak teknik desteğe ihtiyaç duyabilir. Klinik İşitme Merkezi Phonak yetkili merkezidir, çözülebilir durumlarda işitme uzmanımız yardımcı olur ve hemen onararak cihazı size teslim eder. Bunun dışındaki durumlarda merkez teknik ekibe gönderir ve işlemi sonrası teslimi için tarafınıza haber verilir.

Klinik İşitme Merkezi’nde sizin veya çocuğunuz diğer marka ve model cihazlarına da teknik destek hizmeti verilmektedir.Merkezimizi ziyaret ediniz.

İşitme cihazının yetkili satıcı servisi dışında müdahele görmesi garanti şartlarını ortadan kaldırmaktadır. Buna ek olarak bu müdaheleler işitme cihazının verimliliğini düşürebilir, bu da memnuniyetin azalmasına sebep olur. Bu sebeple muhakkak yetkili bir merkezden yardım almanızı tavsiye ederiz.

İşitme cihazınız çalışmıyorsa merkezimize getirmeden önce aşağıdaki kontrolleri yapabilirsiniz.

  • Hoparlörde ve filtrelerde kulak kiri olup olmadığına bakın
  • İşitme cihazının tüm parçalarını kontrol edin (Kalıp, kubbe ve pilleri)
  • Mikrofonun tıkalı olup olmadığına bakın
  • Cihazın şarjının/pilinin dolu, çalışabilir durumda olup olmadığına bakın
  • Ses ayarının duyabileceğiniz kadar yüksek olduğundan emin olun, cep telefonu uygulaması üzerinden de kontrol edebilirsiniz
  • Piller yeni ve dolu ise doğru takılı olduğundan emin olun
  • İşitme cihazı kulağınıza tam oturmadığında düdük benzeri bir ses çıkartabilir. Ses ayarını kontrol ettikten sonra kulağınızda doğru takılı olduğundan da emin olun.

İşitme cihazlarının ömrü minumum 5 yıldır. Uzun süredir bir cihaz kullanıyor ve çok sık sorun yaşamaya başladıysanz klinik işitme merkezi yardıma hazır.Herkesin sağlıklı işitmenin keyfini çıkardığı ve dolayısıyla tüm canlılığı ile yaşadığı bir dünya hayali ile birçok uluslararası dayanıklılık sertifikasına sahip ve teknoloji lideri Phonak cihazları kliniğimize gelerek deneyebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın veya bilgilerinizi bırakın size ulaşalım.

Form gelir.

 

Phonak kendi yapabileceğiniz çözümler için daha fazla bilgi vermektedir.

 

Randevu Formu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.