Yardımcı Dinleme Sistemleri ve Aksesuarlar

13.02.2022
1.236
Yardımcı Dinleme Sistemleri ve Aksesuarlar

Yardımcı Dinleme Sistemleri ve Aksesuarlar

Phonak, işitme cihazlarınızın performansını artırmak ve rahat iletişimde kurabilmenizi sağlamak için çok çeşitli kablosuz aksesuarlar geliştirmiştir. İster gürültülü bir ortamda olun, ister konuşan kişiyi uzaktan dinleyin veya tiyatro seyredin, Phonak günlük ihtiyaçlarınıza yönelik işitme çözümleri sunar. Merkezimizde bulunan Roger™ portföyümüz ve işitme cihazı aksesuarlarımız hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Roger – Mikrofon çözümleri

Phonak Roger adlı mikrofon portföyü, grup sohbetlerinde ve arka plan gürültüsünün bulunduğu ortamlarda zorlanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.Roger, markadan ve işitme kaybı seviyesinden bağımsız olarak neredeyse her işitme cihazı ve koklear implant ile uyumludur. Birden fazla kişinin konuştuğu bir ortamda, birden fazla Roger mikrofon bir arada kullanılabilir. Bu da size, iş yerinde, sınıfta veya arkadaşlarınızla olduğunuzda, gerçekten önemli olan konuşmalara odaklanma esnekliği sunar.

  • İş arkadaşları, aile veya arkadaşlarla grup sohbetleri
  • Hem öğretmenlerini hem de sınıf arkadaşlarını işitmek için okulda
  • Restoran gibi arka plan gürültüsünün bulunduğu ortamlarda
  • Beden eğitimi dersi, müze ve alışveriş merkezleri gibi sosyal faaliyetler
  • Online görüşmeler veya toplantılar

 

Roger mikrofonlar ile tüm bu zorlu dinleme ortamlarından rahat işitmek ve iletişim kurabilmek çok kolay.

Phonak işitme cihazı aksesuarları

İşitme cihazı aksesuarları ürün grubu ise, işitme cihazları kullanırken desteğe ihtiyaç duyan (örn. televizyon izlerken veya bire bir konuşmalarda) kişiler için tasarlanmıştır.

Phonak Partner Mic:Gürültülü ortamlarda birebir sohbet için optimum seçim olan zarif ve kullanımı kolay bir uzaktan mikrofondur. Nereye yerleştirdiğiniz hakkında endişelenmeden, konuştuğunuz kişinin gömleği, bluzu veya ceketinde herhangi bir yere takın. Phonak AirStream™ teknolojisi sayesinde konuşma, ilave cihaz olmadan Marvel işitme cihazlarınıza aktarılır.

Tv Connector: TV ve diğer ses kaynaklarına doğrudan bağlantısını destekleyen basit bir tak ve çalıştır arayüzüdür. Tıpkı kablosuz kulaklık kullanmak gibidir. AirStream™ teknolojisi sayesinde herhangi bir TV ve stereo sistemden en yüksek ses kalitesi sunar¹. TV Connector aynı zamanda ses sinyallerini sınırsız sayıda bağlı işitme cihazına 15 metreye kadar aktarabilir.

Phonak Remote Control: Phonak işitme cihazlarınızı kontrol etmenin kolay ve göze çarpmayan bir yöntemi için küçük kumanda

Yardımcı dinleme sistemleri ve aksesuarlar ile ilgili ek sorularınız için bize ulaşın veya kliniğimizi ziyarete edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.