Yetişkin İşitme Cihazları

Anasayfa » Yetişkin İşitme Cihazları

Yetişkin İşitme Cihazları

Hayatınızı kolaylaştıran her ihtiyaca yönelik işitme çözümleri

Modern işitme cihazları, işitme kaybı nedeniyle işitilemeyen sesleri tekrar işitilebilir hale getirme konusunda amplifikasyonun (ses yükseltmenin) çok ötesine geçmektedir. Bu cihazlar küçücük yapay zeka içeren mini bilgisayarlardır.Belirli yönlerden gelen veya belirli tipte sesleri vurgulayabilir, gürültüleri kesebilir veya tekrar işitilebilir hale getirmek için frekansları sıkıştırabilir. Tüm bunlar, kullanıcının bulunduğu durumu tanıyan ve duruma otomatik olarak adapte olan işitme cihazı tarafından otomatik olarak yapılır.

Phonak son teknoloji işitme cihazlarımız ayrıca akıllı telefonlara,televizyon ve tablet gibi birçok cihaza bağlanır. Eller serbest aramanın yanı sıra sayısız cihazdan zahmetsiz ses aktarımı sağlar. İşitme cihazı kullanımını sorunsuz kılan şarj edilebilir seçenekleri de mevcuttur.

Tüm Phonak işitme cihazları net ve doğal ses, mükemmel konuşma anlama, alçak sesli konuşmayı güçlendirme, mesafe iyileştirme ve kişiselleştirilmiş gürültü azaltma özelliği sunar.

Phonak işitme ürün grubunun tamamında aynı zamanda tinnitus (çınlama) problemi var ise bu problemi ortadan kaldıracak ses terapisi vardır.

Phonak işitme cihazları işitme sağlığı alanında dünya lideri firmalardan biridir.İşitme cihazı fiyatları ülkemizde genel olarak 5000 TL ile 50000 TL arasında değişmektedir. İşitme cihazı fiyatı sahip olduğu teknoloji, kablosuz bağlantı özellikleri, şarjlı, pilli opsiyonlarına göre değişmektedir.Kliniğimizde işitme cihazı fiyatına ayar dahildir. İşitme cihazının kalitesinden sonra en önemli kısım size en uygun ayarın yapılabilmesidir. Bu noktada işitme uzmanımız işitme gelişim yolculuğunda her zaman yanınızda olacaktır. Yeni işitme cihazlarında ve her 5 yılda bir yenileme ihtiyacı olursa devletin SGK desteği bulunmaktadır. İşitme kaybı sizi veya sevdiğiniz kişinin sağlığını önemli oranda etkiler, yaşam kalitesi düşer bu sebeple işitme cihazının fiyatı her zaman değerdir. Cihazı deneyerek farkı görebilmeniz için sizleri şubemize bekliyoruz.

 

Phonak işitme cihazları hakkında genel bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Paradise Platformu

Phonak Naida Paradise: İleri düzeyde güçlü ses özellikleri içerir.Akıllı telefonlara,televizyona ve çok daha fazlasına bağlanma özelliğine sahiptir. Destekleyici akıllı uygulamaları vardır.

Phonak Audeo Paradise: Rakipsiz ses kalitesi ve güç katan akıllı uygulamalar sunar

Marvel Platformu

Phonak Audeo Marvel: Sadece beklentileri karşılayan harika bir işitme cihazı değil, aynı zamanda çok fonksiyonlu teknoloji.

Phonak Virto Marvel: Kişiye özel işitme cihazı üstelik neredeyse görünmez.Doğrudan bağlanılabilir, eller serbest arama gibi birçok özelliğ barındırıyor.

Phonak Bolero Marvel: Hafif ve ileri derecede işitme kaybı için Marvel BTE. Net ve zengin ses deneyimi ile maksimum güvenirlik ve dayanıklılığı bir araya getirir.

Phonak Naida Marvel: Güçlü, zengin ses özellikli eller serbest arama, bluetooth aktarım ve maksimum güvenirliğe sahip.

Phonak Virto-M Titanium Marvel: Dikkat çekmeyecek şekilde tasarlanan son nesil titanyum işitme cihazları tıbbi kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

-CROS B/ CROS B-R :Tek taraflı işitme engeli için kanıtlanmış Phonak Cros performansı artık şarj edilebiliyor İşitme cihazı modellerinin daha detaylı bilgiler için bize ulaşın veya bilgilerinizi bırakın size arayalım

Gizli ve kişiye özel konfor dünyasının kapılarını açın

  • Nerede olursanız olun kolaylıkla ve rahat bir şekilde iletişim kurmak kendiniz olmanın temelidir. Phonak‘ın işitme yenilikleri, dünya çapında birçok işitme cihazı kullanıcıları ve işitme uzmanları dinlenerek edinilen bilgilerin ve dolayısıyla kullanıcıyı tam olarak anlamanın sonucudur.
  • Konuşmayı anlamaya odaklanma, konfor ve kullanım kolaylığının yanı sıra size arzu ettiğiniz işitme deneyimini sağlar.
  • İster evde, ister ofiste, ister spor etkinliğinde veya sosyal bir ortamda olsun, bir dinleme durumundan diğerine sorunsuz bir geçiş yapın
  • Gün boyu iletişimde kalın. İşitme cihazlarınız, bir işitme cihazından diğerine konuşma sinyalleri gönderme özelliğine sahip olmalıdır; böylece gürültülü ortamda telefon aramalarını ve konuşmaları, her iki kulağınızla işitebilirsiniz.
  • İş yaşamınızda rahat işitmenin keyfine varın.Müşterilerle ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurmak önemlidir. Telefon görüşmeleri, toplantılar,sunumlar ve sohbetlere ciddi işitme kaybı olan insanların diğer insanlardan saklanması ve dinleme zorluklarını telafi etmeye çalışmaları oldukça yaygındır. Buna, yüz yüze sohbetler nedeniyle grup tartışmalarından kaçınma ve olası en iyi ‘dinleme’ konumunu stratejik olarak belirlemek ve buraya oturmak için toplantıya ilk katılan olma dahildir. Bu böyle olmak zorunda değil; yolunuza ve kariyer yolculuğunuza devam edin, karşılaşabileceğiniz hemen hemen her dinleme senaryosunun üstesinden gelebilmeniz için çeşitli işitme çözümleri geliştirdik.
  • Phonak MultiBeam Teknolojisi, grup sohbetlerinde üstün konuşmayı anlamaya olanak sağlar. Altı yönlü mikrofon kullanılarak, 360° yarıçapındaki alanda konuşmaları sürekli olarak hesaplar ve karşılaştırır. En iyi netliğe sahip yön otomatik olarak seçilir. Siz eforsuz bir şekilde rahat işitirsiniz.

İşitme cihazını tarza göre seçmek

Phonak işitme cihazlarının kulak arkası, kulak içi ve kanal içi (neredeyse görünmez) olmak üzere stilleri mevcuttur. Yaşam tarzınıza, işitme kaybınıza,kulak yapınıza ve isteklerinize uygun olarak işitme uzmanımız en rahat edebileceğiniz seçenekleri sunacaktır. Tarzınıza en uygun işitme cihazını kliniğimizde denemek için randevu talep edin.

Phonak, işitme cihazlarınızın performansını artırmak ve iletişimde kalmanızı sağlamak için çok çeşitli kablosuz aksesuarlar ve yardımcı dinleme sistemi geliştirmiştir. İster gürültülü bir ortamda ister uzaktan dinleyin veya televizyon seyredin, Phonak günlük ihtiyaçlarınıza yönelik işitme çözümleri sunar. –Bold kısım yardımcı dinleme sistemleri sayfasına gider.

Aynı zamanda akıllı uygulamalar ile siz veya yakınınızın işitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

myPhonak app : Daha kişisel bir işitme deneyimi için hepsi bir arada uygulamadır. Basit ayarları kendiniz yapabilir. İşitme uzmanı ile uzaktan görüşebilir ve işitme gelişiminizi takip edebilirsiniz

  • Remote Control
  • My Hearing Aids ile
  • Remote Support
  • Hearing Diary

Bluetooth bağlantısına sahip işitme cihazları ile kullanabilir.

MyRogerMic app: Google play ve App Store’dan indirebileceğiniz bu uygulama ile Roger On mikrofonunuzu uzak mesafeden kontrol edip ayarlayın ve tamamen gizli bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayan en uygun modu seçin

Phonak işitme cihazlarının geniş ürün yelpazesinden işitme kaybınıza en uygun olanı belirlemek ve cihazları denemek için kliniğimizi ziyarete gelin. Formu doldurun randevunuz için size ulaşalım.Randevu Talep Formu